Profesorado

PROFESORADO. DEPARTAMENTOS. Curso 2018-2019
ACTIVIDADES COMPLEMENTARIAS Y EXTRAESCOLARES CLARA MOZO AVELLANED
ALEMÁN NURIA ALFONSO MATUTE
JUDIT LORENTE DE LA FUENTE
ENCARNACIÓN GÓMEZ LÓPEZ
ARTES PLÁSTICAS DAVID GARNACHO GARCÍA
ROSARIO GRACIA LAGUNA
JOSE ANTONIO PINOS QUILEZ
JOSÉ VICENTE ALMENAR UREÑA
JOSE MARIA GARCIA TAULES
M ANGELES LASHERAS TEIRA
Mª.CARMEN VELILLA MARCO
JUAN JOSÉ VELILLA AGUILAR
ANDRÉS MONTERO NAVARRO
GLORIA MARIA GARCIA FERNÁNDEZ
CIENCIAS NATURALES SANTIAGO HERNANDEZ MORENO
MARTA GUIRAO IZQUIERDO
ANGEL ABAD AGUSTIN
ANA ROMEO SANCHEZ
ROSA M SALVOCH BAGÜÉS
IRIA BELLOSTA VALLADARES
ECONOMÍA ANTONIO LUIS MARTÍN MARCIAL
MANUEL PALACIOS ALIAS
Mª YOLANDA ESPOT RUIZ
ARMANDO SANCHEZ RODRIGUEZ
EDUCACIÓN FÍSICA FRANCISCO J. GARCIA DIEZ
Mª. ROSA REY VALDES
IRENE NEGRO FENERO
JOSÉ MANUEL GIRAL CORVINO
FILOSOFÍA SATURNINO REGO ROBLEDA
LUIS SABANDO SABANDO
CARLOS IRIARTE HERNANDEZ
M.ISABEL BLASCO LOZANO
PEDRO ARÁN BURGUÉS
SERGIO PONS GARCÉS
FÍSICA Y QUÍMICA MARIA PILAR CIPRES DOMINGUEZ
MARÍA ROSA HERRERO ZARAZAGA
JUAN LUIS PUEYO SANCHEZ
LAURA PUIG FERNÁNDEZ
M.TERESA MEDRANO SAN ILDEFONSO
SUSANA MARTÍNEZ LERA
FRANCÉS ROSA MARIA MARIN GRACIA
MARÍA VICTORIA BUESA PARDO
MANUEL JESÚS GOMAR JARANA
GEOGRAFÍA E HISTORIA CLARA MOZO AVELLANED
Mª. INES DUCAR ESTEBAN
ANGEL RODOLFO MERINO MARTÍNEZ
GUILLERMO BENI VICENTE GUERRERO
MARIA BEGOÑA MURO CORNAGO
RUBÉN GONZÁLEZ COMERAS
SANTIAGO PARDOS GOMEZ
FRANCISCO JAVIER LEAL BARCONES
MARÍA DACIL CASTILLO CECILLA
ARGIA GARRIDO BERISTAIN
GRIEGO JUAN ARNAU PITARCH
INGLÉS M.PILAR DOMINGO OSET
ELVIRA MARÍA ESTEVE JULIAN
MONSERRAT LLORENTE MILLA
M.YOLANDA CARRERAS GURRIA
GUILLERMO BRUNO GARCÍA-BRAGADO
MARIA EVA RODRIGUEZ LEGAZ
ANA JESUS INIGO SIMAL
NURIA CRISTINA CALVO DOMÍNGUEZ
MARIA PORTERO SANTABARBARA
MERCEDES BENAVENTE AGUILAR
INNOVACIÓN Y FORMACIÓN ANA CARMEN LAGUNA GASCA
LATÍN JESUS ROYO MARTINEZ
LENGUA Y LITERATURA M.CONCEPCION BOTAYA ZUMETA
M. LUISA MATEO ALCALA
ALFREDO BARAS ESCOLA
INMACULADA NAVARRO MODREGO
M. ANGELES AZAGRA MORENO
ISABEL ABANTO ALDA
M.AUXILIADORA GOMEZ LLOP
FRANCISCO J. AZNAR AZNAR
FRANCISCO JOSÉ MARTÍNEZ ROY
MARÍA JOSÉ MEDRANO ALEGRE
ARACELI SENAR BERET
MATEMÁTICAS MARÍA PILAR LÓPEZ PÉREZ
SUSANA BELLIDO BOROBIA
JOSE FCO. ROJO RUESTA
MERCEDES ROJO POSADAS
JOSEP ROCHERA GAYA
ANA CARMEN LAGUNA GASCA
FERNANDO SOLANA CLEMENTE
JAVIER GRACÍA GARZA
JUAN BAUTISTA MARQUES MORENO
MÚSICA MANUEL H. GUTIERREZ GONZÁLEZ
MARÍA ELIA BERNAT ROYO
TECNOLOGÍA MARÍA ELENA MORALES SÁNCHEZ
YOLANDA LAPEÑA SANJUAN
EVA MARÍA JATIVA CASANOVA
DANIEL PÉREZ SORIANO
ORIENTACIÓN MANUELA JUAN SEGURA
PABLO BUISAN OLMOS
M.OLGA GIMENEZ MARTÍ
ANA CRISTINA FERNANDEZ MARTÍN
JESÚS HERNÁNDEZ GARCÍA
RELIGIÓN M.PILAR CALABUIG  DEL PICO